Jakość i doświadczenie

Zakład Remontowo - Budowlany Wiesława Rulewskiego powstał w 1993 roku. Zatrudniamy kilkudziesięciu doświadczonych pracowników oraz szkolimy uczniów. Dynamiczny rozwój oraz wysokie standardy pracy zdecydowały o sukcesie firmy.

Z powodzeniem powierzano nam roboty budowlane w ramach realizacji inwestycji miejskich. Tak było np. z rozbudową zaplecza socjalnego Straży Miejskiej w Grudziądzu. Odbioru prac dokonał wówczas Prezydent Miasta, a wydarzenie odnotowywane było w mediach i prasie.

Partnerzy

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi hurtowniami budowlanymi w regionie i kraju. Zawsze jesteśmy pewni jakości stosowanych przez nas materiałów i chętnie wprowadzamy nowe technologie obecne na rynku. Dlatego między innymi od wielu lat z powodzeniem stosujemy produkty marki KNAUF. Zadowolenie i satysfakcja klientów są od lat wyznacznikiem naszego sukcesu w branży budowlanej.

Sport żużlowy w Grudziądzu

Jesteśmy kibicami sportów motorowych. Co roku aktywnie przyczyniamy się do wspierania sportu żużlowego. Współpraca z GKM Grudziądz oraz Telewizją Kablową Spółdzielni Mieszkaniowej ma na celu propagowanie tej niezwykle cenionej przez kibiców w naszym mieście, dyscypliny sportu.


Zakład Remontowo-Budowlany Wiesław Rulewski
Grudziądz woj. kujawsko-pomorskie

tel. 608-824-023 (pon. - pt. w godz. 7 - 17)
e-mail: biuro@rulewski.com.pl

(c) www.rulewski.com.pl